מתופפים לבר מצווה

מתופפים לבר מצווה מייצגים קונספט חדשני ומסעיר בעולם האירועים: לא עוד תזמורת קלאסית, לא עוד אותם מקצבים נדושים. זה הזמן לתת קצב!
 

לאילו אירועים מתאים הטרנד החדש?

ליווי מוזיקלי של מתופפים מתאים לבעלי אירועים שחשוב להם להלהיב את המשתתפים, לשלהב את הרוחות, ולהסעיר את רחבת הריקודים באירוע. אם קהל האורחים הצפוי שלכם מורכב ברובו מזוגות מבוגרים וכבודים, מומלץ ללכת על קו קלאסי יותר ולהעדיף את האופציות השגרתיות לליווי מוזיקלי באירוע. אבל אם אחוז נכבד בקרב המוזמנים הינם חבר'ה צעירים, חובבי אקשן ומביני עניין, מתופפים לבר מצווה ישדרגו את האירוע בכמה רמות, יהפכו את המשתתפים לחלק אינטגרלי מהאווירה, וירכזו את האירוע כולו סביב לרחבת הריקודים.
 

מי מעוניין במתופפים לבר מצווה?

מתופפים לבר מצווה מיועדים לעורכי אירועים מקוריים ובעלי מעוף שאינם מסתפקים בידוע, בנדוש ובמוכר, ומעוניינים לערוך אירוע מזווית חדשנית ומוכרת פחות אשר תקצור תשואות מהקהל ותהפוך את האירוע שלהם לאירוע של השנה או להוסיף ריגוש מיוחד עם שופרות לכותל. אם אתם חובבי שגרה, ומעדיפים להיצמד אל הנורמות המקובלות, מתופפים לאירועים אינם מתאימים לאירוע שלכם, ומוטב כי תבחרו בליווי מוזיקלי רגיל מתוך ההיצע המקובל כיום בשוק האירועים. אבל אם אתם צעירים או בעלי ראש צעיר, מבינים עניין וחובבי אקשן מושבעים, מן הזן שמחפש תמיד אחר חידושים מעניינים, תגליות מסעירות וכיוונים מקוריים שיאפשרו לכם לעשות הכל, אבל לא כמו כולם, אלת תוותרו על ליווי של מתופפים בבר מצווה שלכם! עריכת אירוע מושקע בראש אחר איננה עניין זול בדרך כלל, שכן אתם נדרשים לשלב באירוע אפקטים נלווים המייקרים את עלות האירוע הכוללת ומוסיפים לאירוע את הנופך המקורי הנדרש. מתופפים, לעומת זאת, מאפשרים לכם להפוך את האירוע שלכם למקורי ואחר, מבלי לייקר את עלויות האירוע. ובמילים אחרות: אם מזמן חלמתם על אירוע בלתי נשכח שידהים את האורחים ויעורר את התפעלותם, אך מנגד, אינכם מעוניינים לקחת משכנתא בדרך לאירוע המקורי שלכם, קבלו את הדרך הקלה והזולה לעריכת אירוע בלתי נשכח: ליווי מתופפים!
 

כיצד מוצאים מתופפים מקצועיים?

על מנת להפיק אירוע מושלם, מתופפים לבר מצווה אמורים להיות מקצועיים ביותר בתחומם, ולא פחות חשוב מכך - אומנים ביצירת קשר עם קהל המשתתפים, ואלופים בשלהוב הרוחות באירוע. תוכלו בהחלט למצוא מתופפים מומלצים באמצעות המרשתת או באמצעות המלצות מידידים, אך חשוב מאוד לשוחח אישית עם שלושה ממליצים לכל הפחות, ולתשאל אותם בפרוטרוט אודות רמת ההתנהלות של המתופפים בשטח, מידת העמידה בזמנים, ומידת השירותיות שלהם כלפי עורכי האירוע וכלפי המשתתפים.


תפריט דף הבית